Trainings schema

Trainingsschema 2021-2022

Dag Tijd Team Lokaal Opmerkingen
Maandag 18.15-19.30 JO8 + JO9 + JO10 8+9+10+11+12 Meiden JO8-9-10 in Scheidsrechterslokaal 2
  18.15-19.45 JO15-1 + JO15-2 + JO15-3 1+2+3  
  20.00-21.30 JO17-1 + JO17-2 4+5 Gang poetsen
  20.00-21.30 JO17-3 + JO17-4 6+7  
  20.15-21.45 JO19-1 + JO19-2  11+12  
      Scheidsrechter 1  
      scheidsrechter 2 Meiden JO8-9-10
      scheidsrechter 3 Trainers JO19 en JO17
         
Dinsdag 18.15-19.30 JO11 + JO12 7+8 Meiden in lokaal 11
  18.30-19.45 JO13-1 + JO13-2 + JO13-3 4+5+6 Meiden in lokaal 8 dochen
  18.15-19.45 MO15 + MO17 9+10  
  20.00-21.30 Selectie Heren 1+2  
  20.00-21.30 Selectie Dames 11+12 Gang poetsen
  20.00-21.30 MO19 10  
  20.00-21.30 Sparta 3 3  
      Scheidsrechter 1 Keeperstrainers
      Scheidsrechter 2 Trainers selectie heren
      Scheidsrechter 3 Kader meiden en dames
         
Woensdag 18.15-19.30 JO7 + JO8 + JO9 + JO10 6+7+8+9+10+11+12
  18.15-19.45 JO15-1 + JO15-2 + JO15-3 1+2+3  
  20.00-21.30 JO17-1 + JO17-2 4+5  
  20.15-21.30 JO17-3 + JO17-4 6+7 Gang poetsen
      Scheidsrechter 1  
      Scheidsrechter 2  
      Scheidsrechter 3 Trainers JO17
         
Donderdag 18.15-19.30 JO11 + JO12 7+8  
  18.15-19.30 Meiden J011-12 12  
  18.30-19.45 JO13-1 + JO13-2 + JO13-3 4+5+6  
  18.30-19.45 Meiden J013 11  
  18.15-19.45 MO15 + MO17 9+10  
  20.00-21.30 Dames 30+ 12  
  20.00-21.30 MO19 3  
  20.00-21.30 JO19-1 + JO19-2  1+2 Gang poetsen
  20.15-21.45 Sparta 3 11  
  20.15-21.45 Sparta 4 t/m 7 4+5+6  
      Scheidsrechter 1  
      Scheidsrechter 2 Kader meiden
      Scheidsrechter 3 Trainers JO19 
         
Vrijdag 19.30-21.00 Selectie Dames 11+12  
  20.00-21.30 Selectie Heren 1+2 Gang poetsen
      Scheidsrechter 1  
      Scheidsrechter 2 Trainers selectie heren
      Scheidsrechter 3 Trainers selectie dames
         
Zaterdag   Minipupillen   07-10-2021


Trainingsschema2_2021-2022_20211004.png

 

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!